ГоловнаНовини ЖКГФінансування ЖКГСоцдопомога по безробіттю дещо збільшиться

Соцдопомога по безробіттю дещо збільшиться

З 1 липня зросте максимальний розмір допомоги із безробіття. Адже саме з цієї дати збільшиться один з ключових соціальних стандартів – прожитковий мінімум

З 1 липня зросте максимальний розмір допомоги із безробіття. Адже саме з цієї дати збільшиться один з ключових соціальних стандартів – прожитковий мінімум. До якого зокрема прив’язаний рівень цієї соцвиплати.

Сьогодні прожитковий мінімум на одну особу становить для працездатних осіб 2102 гривень, а з 1 липня зросте до 2197 грн. Це означає, що ті, хто отримує максимальну допомогу з безробіття (яка вираховується у відсотковому співвідношенні від середнього доходу за останні 6 місяців роботи і не може перевищувати зараз чотири прожиткові мінімуми, тобто 8408 грн), з 1 липня будуть отримувати більше – 8788 гривень за місяць, – зауважив журналістам Укрінформу, Віктор Білич, директор Київського міського центру зайнятості.

Що ж до розміру мінімальної допомоги з безробіття, то він залишиться без змін.

Лише на період карантину Фонд загальнообов’язкового державного соцстрахування України збільшив мінімальний розмір допомоги з безробіття з 650 до 1000 гривень.

 

 
Коментарі (0)