ГоловнаНовини ЖКГФінансування ЖКГСпрощено порядок надання субсидій для тих, хто втратили роботу через карантин

Спрощено порядок надання субсидій для тих, хто втратили роботу через карантин

Уряд запровадив додаткову компенсацію витрат на оплату окремих комунальних послуг отримувачам житлових субсидій на період карантину, яка в середньому складе 300 гривень для кожної родини
Уряд запровадив додаткову компенсацію витрат на оплату окремих комунальних послуг отримувачам житлових субсидій на період карантину, яка в середньому складе 300 гривень для кожної родини.
 
Відповідну постанову, розроблену Міністерством соціальної політики, прийнято на засіданні Кабінету Міністрів вчора, 24 березня 2020 року.
 
Рішення Уряду має посилити програму житлових субсидій та соціальну підтримку найменш захищених категорій громадян в умовах карантину.
 
Зокрема, збільшено на 50 відсотків соціальні нормативи користування електричною енергією, холодною та гарячою водою, водовідведенням та природним газом для приготування їжі і підігріву води, на які розраховано субсидію. Це зроблено у зв’язку з тим, що у період карантину громадяни більше перебувають вдома, і відповідно зростає споживання цих послуг. Додаткова компенсація стосуватиметься понад 3 мільйонів домогосподарств.
 
Також спрощено процедуру призначення (в тому числі на наступний період) та виплати у грошовій формі субсидій громадянам на оплату житлово-комунальних послуг, придбання твердого та рідкого пічного побутового палива і скрапленого газу.
 
Цей процес відбуватиметься автоматично, без зайвих бюрократичних процедур.
 
 

Крім того, Уряд спростив порядок надання субсидій для громадян, які втратили роботу у зв’язку із карантином та стали на облік як безробітні. 

 
Коментарі (0)