ГоловнаНовини ЖКГБудівництвоСпрощено порядок оновлення будівельних норм під час воєнного стану

Спрощено порядок оновлення будівельних норм під час воєнного стану

Кабінет міністрів України ухвалив рішення, яке дозволить в умовах воєнного стану оперативно розробляти будівельні норми та вносити зміни до них.
Кабінет міністрів України ухвалив рішення, яке дозволить в умовах воєнного стану оперативно розробляти будівельні норми та вносити зміни до них.
 
Про це повідомила пресслужба міністерства розвитку громад та територій.
 
"Йдеться про внесення змін до Порядку розроблення, погодження, затвердження, реєстрації, внесення змін до будівельних норм та визнання їх такими, що втратили чинність. Відповідний проєкт постанови, розроблений Мінрегіоном, прийнято на засіданні Кабінету Міністрів України 3 травня", - йдеться в повідомленні.
 
У міністерстві зазначили, що внаслідок збройної агресії рф в Україні зазнали суттєвих пошкоджень тисячі житлових будинків, шкіл лікарень та споруд різного призначення.
 
"Прийняте рішення дозволить пришвидшити їх відновлення. Крім того, воно сприятиме будівництву критично важливих об’єктів, зокрема необхідних для підвищення обороноздатності держави, а також будівель для постійного та тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб та об’єктів промисловості, які переміщуються з територій воєнних дій", – говориться у повідомлені.
 

Також повідомляється, що проект постанови передбачає, що на період дії воєнного стану та протягом наступних 90 календарних днів розроблення, затвердження, реєстрація, внесення змін до ДБН та визнання їх такими, що втратили чинність, може здійснюватися у спрощеному порядку за рішенням Мінрегіону або іншого центрального органу виконавчої влади, до повноважень якого належать питання з нормування у будівництві. 

 
Коментарі (0)