ГоловнаНовини ЖКГЗаконодавствоСпрощено порядок проведення «будівельної амністії»

Спрощено порядок проведення «будівельної амністії»

Набрати чинності наказу Мінрегіону, яким затверджено зміни до Порядку проведення технічного обстеження та прийняття в експлуатацію індивідуальних житлових будинків, садових, дачних будинків, господарських будівель і споруд
Починаючи з 18 січня 2019 року набув чинності наказ Мінрегіону від 14.12.2018 № 342, яким затверджені Зміни до Порядку проведення технічного обстеження і прийняття в експлуатацію індивідуальних (садибних) житлових будинків, садових, дачних будинків, господарських (присадибних) будівель і споруд, будівель і споруд сільськогосподарського призначення, що за класом наслідків належать до об’єктів з незначними наслідками (СС1), збудовані на земельній ділянці відповідного цільового призначення без дозвільного документа на виконання будівельних робіт.
 
Про це повідомила прес-служба міністерства.
 
Зміни направлені на спрощення та прискорення процедури «будівельної амністії». На сьогодні з додатків до Порядку №158, затвердженого наказом Мінрегіону від 03.07.2018 №158, виключено інформацію про відповідність місця розташування об’єкта будівництва вимогам державних будівельних норм. Раніше така відмітка від місцевого органу містобудування та архітектури була обов’язковою.
 
Також передбачена можливість подання заяви про прийняття в експлуатацію самочинно збудованого об'єкта та всіх необхідних документів через електронну систему здійснення декларативних та дозвільних процедур у будівництві. Нині опрацьовуються технічні питання щодо можливості подачі відповідних документів.
 

Крім того, внесені інші зміни, що удосконалили форми відповідних документів. 

 
Коментарі (0)