ГоловнаНовини ЖКГСтадіон у Львові може виявитися «валізою без ручки»?

Стадіон у Львові може виявитися «валізою без ручки»?

Директор турніру Євро-2012 в Україні Маркіян Лубківський допускає, що після проведення Євро-2012 стадіон у Львові може виявитися «валізою без ручки». Про це він заявив в інтерв'ю ZN.UA. «Така загроза існує. Адже стадіон — це дуже серйозний і дуже витратний у своєму утриманні об'єкт. У перспективі в

Директор турніру Євро-2012 в Україні Маркіян Лубківський допускає, що після проведення Євро-2012 стадіон у Львові може виявитися «валізою без ручки».

Про це він заявив в інтерв'ю ZN.UA. «Така загроза існує. Адже стадіон — це дуже серйозний і дуже витратний у своєму утриманні об'єкт. У перспективі він повинен ще й приносити прибуток. Потрібна концепція розвитку, як це відбувається в усьому світі», — підкреслив М.Лубківський.

За його словами, на час турніру управління стадіоном буде проходити спільно з УЄФА. «Але ось, що буде після турніру — незрозуміло. Не ясно, хто буде на цьому стадіоні грати. «Карпати» будуть грати чи ні? А якщо «Карпати» будуть грати на цьому стадіоні, то хто буде грати на стадіоні «Україна»? Поки що відповіді на це питання ми не отримали», — зазначив він.

Директор Євро-2012 в Україні також підкреслив, що ще однією проблемою у Львові є транспортна інфраструктура: «Спробуйте сьогодні проїхати львівськими дорогами...Адже українські та іноземні вболівальники повинні не просто приїхати до Львова, а й дістатися додому живими і на своїх нерозбитих машинах. Ці дороги потрібно побудувати».

«Ми сьогодні говоримо, що Львів виконує умови УЄФА з розміщення. Так, це правда. Але левова частка номерного фонду знаходиться у Трускавці. Центр управління буде розміщено у готелі «Леополіс» у Львові, але частина цільових груп УЄФА буде жити у Трускавці, до якого теж потрібно нормально дістатися. До того ж очікується, що до Львова прибуде багато уболівальників із Польщі, а це — автотранспорт, тобто і пропускні пункти, і митниця, і виділені смуги на кордоні, і логістика пересування великої кількості людей та транспорту через кордон. Це мегапроект! А деякі чиновники досі розуміють це досить туманно», — зазначив М.Лубківський.

При цьому він підкреслив, що більшу частину завдань вже вирішено. «Але зробити треба ще дуже багато. Ну, наприклад, питання забезпечення турніру автобусами. У Львові є ЛАЗ, але ви поцікавтеся у мера, скільки Львів закупив автобусів. Донецьк автобуси закупив. Харків закупив. Що у Львові — незрозуміло. Хоча вони добре розуміють, що людям потрібен комфортний транспорт, а не вбиті маршрутки», — додав він.

 
Коментарі (0)