ГоловнаНовини ЖКГБудівництвоТемпи будівництва житла на Київщині за півроку зросли на 17%

Темпи будівництва житла на Київщині за півроку зросли на 17%

У січні—липні 2016 року, проти відповідного періоду 2015 року, відбулося зростання темпів будівництва будівель на 34%

 У січні–липні 2016 року, проти відповідного періоду 2015 року, темпи будівництва житлових будівель у Київській області зросли на 17%.

Про це повідомляє УНН з посиланням на Головне управління статистики у Київській області.

Так, у січні—липні 2016 року, проти відповідного періоду 2015 року, відбулося зростання темпів будівництва будівель на 34%, у т.ч. житлових будівель — на 17% та нежитлових — на 53%.

Водночас, будівництво інженерних споруд збільшилося у 1,5 рази.

«Нове будівництво, реконструкція та технічне переозброєння склали 89% від загального обсягу виконаних будівельних робіт, капітальний і поточний ремонти — 7% та 4% відповідно», -йдеться у повідомленні.

Варто нагадати, що у 2015 році до Київської області надійшли інвестиції з 62 країн світу. Зокрема, з країн ЄС із початку інвестування внесено 1 млрд 449 млн дол. інвестицій (89,1% загального обсягу акціонерного капіталу), з інших країн світу — 177,8 млн дол. (10,9%).

Лідером із залучення прямих іноземних інвестицій (акціонерного капіталу) в економіку міста є Бровари.

 

 
Коментарі (0)