ГоловнаВибір редакціїАльтернативна енергетикаКомунальники Харкова при будівництві використовують безтраншейну прокладку трубопроводів

Комунальники Харкова при будівництві використовують безтраншейну прокладку трубопроводів

Вулиця Маршала Конєва в Харкові існувала ще в XIX столітті. Тому будь-які будівельні розкопки негайно викликають транспортний колапс.
Вулиця Маршала Конєва в Харкові існувала ще в XIX столітті. Зараз це жвава транспортна артерія міста, по якій пересуваються практично всі види міського громадського транспорту: трамваї, тролейбуси і автобуси, в також легкові і вантажні машини. Тому будь-які будівельні розкопки негайно викликають транспортний колапс.
 
З огляду на це, харківські комунальники вже не один рік використовують при будівництві та реконструкції інженерних мереж сучасні будівельні технології, а саме безтраншейну прокладку трубопроводів.
 
При модернізації водопровідної мережі на вулиці Конєва на ділянці від Нетеченська набережній до вулиці Полтавський шлях був застосований метод горизонтального направленого буріння. Новий трубопровід змонтовано з ПЕ труб виробництва Калуського трубного заводу. Труби діаметром 315 мм поставлялися на об'єкт в стандартних відрізках і з'єднувалися в батіг за допомогою стикового зварювання. А потім її протягнули в попередньо пробурену горизонтальну свердловину.
 
Два технологічних котловану - ось все незручності, які відчули водії і пішоходи. Всі роботи проведені швидко і якісно, а ділянку мережі водопостачання оновлений надійної і довговічною трубою.
 
Поставку труби на об'єкт здійснили фахівці Харківського регіонального структурного підрозділу ТД «Євротрубпласт».
 
Коментарі (0)