ГоловнаНовини ЖКГТранспортТрасу Київ-Житомир-Рівне планують ремонтувати у «розстрочку»

Трасу Київ-Житомир-Рівне планують ремонтувати у «розстрочку»

Міністерство інфраструктури повідомило, що планує передати у концесію деякі українські дороги й тим самим залучити інвестицій на 9 мільярдів доларів.

 

Міністерство інфраструктури повідомило, що планує передати у концесію деякі українські дороги й тим самим залучити інвестицій на 9 мільярдів доларів. Однією з цих доріг є автошлях Київ-Житомир-Рівне. 

"Модель, запропонована Першою програмою ДПП (державно-приватне партнерство, - ред.) у дорожній галузі, дозволить нарешті залучити приватних інвесторів на ринок українських автошляхів. У середньостроковій перспективі ми зможемо залучити понад 9 млрд доларів приватних інвестицій для відновлення та обслуговування понад 4500 км доріг державного значення. Це не про платні автошляхи, а про "дороги в розстрочку", коли держава залучає приватні інвестиції у будівництво, а інвестор реалізує проєкт за свої гроші та після здачі дороги в експлуатацію отримує платежі від держави. Це вигідно усім. Ми вже маємо перші успішні приклади передачі у концесію портів. Тепер працюємо над підготовкою проєктів концесії у дорожньому секторі", - каже міністр інфраструктури України Владислав Криклій. 

У концесію планується передати дорогу Київ-Житомир-Рівне. На Житомирщині планується капітальний ремонт цієї траси, який коштуватиме 370 млн доларів.

 

 

 
Коментарі (0)