Без водопостачання залишаться Кіровський, Петровський і частина Куйбишевського району Донецька. Це пов'язано з руйнуванням снарядами водоводів, які подають воду до столиці Донбасу. Про це «Україні Комунальній» повідомили в прес-службі компанії «Вода Донбасу».
«Сьогодні відбулося попадання снарядів між водоводами 9 і 9А в районі селища Яковлівка. Цими водоводами вода подається з Верхньокальміуської фільтрувальної станції в місто Донецьк. Обидва водоводи пошкоджені: обшивка труб розбита, утворилася тріщина завдовжки близько 2 метрів, множинні ушкодження осколками», - йдеться в повідомленні.
В даний час фахівці підприємства проводять підготовчі роботи для усунення аварії.
Як раніше повідомляла «Україна Комунальна», 14 січня Донецька фільтрувальна станція піддалася обстрілу. Кілька снарядів потрапили на територію складу з хлором. Пошкодження контейнерів з цією речовиною може призвести до екологічної катастрофи на величезній території.