ГоловнаКруглий стілПодіїУ Черкасах відбувся круглий стіл, присвячений реформуванню ЖКГ

У Черкасах відбувся круглий стіл, присвячений реформуванню ЖКГ

Інформаційне агентство «Україна Комунальна» 23 червня провело круглий стіл «Споживач, постачальник та влада: хто кого в реформі ЖКГ?» у м. Черкаси.

Інформаційне агентство «Україна Комунальна» 23 червня провело круглий стіл «Споживач, постачальник та влада: хто кого в реформі ЖКГ?» у м. Черкаси.

Участь у цьому заході (як члени консультативної Ради експертів) узяли Олексій Кучеренко – міністр житлово-комунального господарства України протягом 2007-2010 рр. та Сергій Бульбас – президент Всеукраїнської асоціації приватних інвесторів ЖКГ. Окрім цього були присутні експерти та представники черкаської громадськості.

 Запрошення на участь у заході було надіслано і представникам міської влади, проте на круглому столі були присутні тільки директор департаменту економічної політики та розвитку Черкаського міськвиконкому Павло Карась та начальник відділу сприяння утворенню ОСББ Світлана Слодзік. На жаль, у п. Карася діалогу з присутніми не склалося – і після нетривалого виступу він залишив залу.

На круглому столі порушувалося питання створення і функціонування ОСББ, яких на сьогоднішній день у місті лише 110 при наявних у житловому фонді 1216 багатоповерхових будинках.

Загалом, варто відзначити, що основні проблеми у черкащан ті ж самі, що й у мешканців інших міст: відсутність коштів на капітальний ремонт будинків у держави та місцевої влади спонукає городян самостійно шукати шляхи вирішення цього питання.

Під час круглого столу також обговорювали майбутнє водопровідно-каналізаційних підприємств та теплокомуненерго. Проте почути думку представників ДП «Черкаська ТЕЦ» та КП «Черкасиводоканал» не вдалося – через відсутність їхніх представників у залі.

 

IMG_0192

Найближчим часом ІА «Україна Комунальна» більш докладно ознайомить своїх читачів із підсумками цього заходу та висвітлить найбільш болючі питання у сфері ЖКГ, що турбують мешканців Черкас.

Зазначимо, що Черкаси – це друге місто, після Кіровограду, у маршруті регіональних презентацій і обговорень, ініційованих ІА «Україна Комунальна». Фінальний захід відбудеться у Києві. Слідкуйте за датами зустрічей на http://jkg-portal.com.ua

 
Коментарі (0)