ГоловнаНовини ЖКГТранспортУ Чернівцях та Запоріжжі планують підвищити тарифи на проїзд

У Чернівцях та Запоріжжі планують підвищити тарифи на проїзд

У Запоріжжі та Чернівцях планують підвищити тарифи на проїзд. Ціни на проїзд у транспорті коливатимуться залежно від маршруту.
У Запоріжжі та Чернівцях планують підвищити тарифи на проїзд, про це йдеться у повідомленнях видання Індустріалка та видання Молодий буковинець.
 
У Запоріжжі зазначається, що пропозиція про підвищення тарифів з'явилася на сайті Запорізької міськради, її мають розглянути на початку 2022 року.
 
Згідно з інформацією видання, що ціни на проїзд у транспорті коливатимуться залежно від маршруту. Загалом вартість проїзду у маршрутках зросте з 8 до 12 гривень. На маршруті курсуванням до Хортицького району ціна зросте до 14 гривень.
 
При цьому, ціни на проїзд у комунальному транспорті (автобусах, тролейбусах і трамваях) планують повністю зрівняти – тариф становитиме 10 гривень.
 
Схожі плани має на меті міськрада Чернівців. Як йдеться у тексті проєкту рішення, з 1 лютого вартість проїзду у маршрутках має зрости з 7 до 9 гривень.

«Встановити з 01.02.2022 року тариф на перевезення пасажирів у міському пасажирському автомобільному транспорті загального користування в межах території Чернівецької міської територіальної громади у розмірі 9,00 грн. в автобусах, які виконують перевезення пасажирів у звичайному режимі, в режимі маршрутного таксі та в автобусах, що працюють в експресному режимі руху», - йдеться у проєкті рішення.  

 
Коментарі (0)