ГоловнаНовини ЖКГВодопостачанняУ Чорноморську зміниться тариф на холодну воду та водовідведення

У Чорноморську зміниться тариф на холодну воду та водовідведення

Чорноморський виконавчий комітет ухвалили рішення щодо підвищення тарифу на послуги з централізованого водопостачання та послуги централізованого водовідведення КП «Чорноморськводоканал»
Вчора, 30 травня, Чорноморський виконавчий комітет ухвалили рішення щодо підвищення тарифу на послуги з централізованого водопостачання та послуги централізованого водовідведення КП «Чорноморськводоканал», пише "Україна Комунальна".
 
Тепер у Чорноморську діятимуть наступні тарифи на централізоване водопостачання та водовідведення:
 
а) на послуги з централізованого  водопостачання:
 
- споживачі, які  є суб'єктами  господарювання у сфері централізованого водопостачання та водовідведення платитимуть — 12,72 грн/м3 (з ПДВ) (оптові покупці). Зростання складає 12,8%  або 1,44 грн./м3 (з ПДВ); 
 
- для споживачів, які не є суб'єктами господарювання у сфері централізованого водопостачання та водовідведення —  29,46 грн/м3 (з ПДВ). Зростання складає 33,1% або 7,32 грн./м3 (з ПДВ).
 
б) на  послуги  з централізованого водовідведення:
 
- споживачі, які  є суб'єктами господарювання у сфері централізованого водопостачання та водовідведення платитимуть —  20,64 грн/м3 (з ПДВ) (оптові покупці). Зростання складає 65,0% або 8,13 грн./м3 (з ПДВ).
 
- для споживачів, які не є суб'єктами господарювання у сфері централізованого водопостачання та водовідведення — 35,52 грн/м3 (з ПДВ). Зростання складає 80,8% або 15,87 грн/м3 (з ПДВ).
 
Так, тариф на централізоване водопостачання та водовідведення для споживачів буде становити 64,98грн/м3 (з ПДВ). 
 

До цього тариф був 41,79 грн/м3 (з ПДВ)  - підвищення на 23.19 грн. 

 
Коментарі (0)