ГоловнаНовини ЖКГБудівництвоУ Дніпропетровську будують цілий мікрорайон дешевого житла

У Дніпропетровську будують цілий мікрорайон дешевого житла

У грудні 2011 року розпочато будівництво нового мікрорайону на житловому масиві «Лівобережний – 3» у Дніпропетровську, де планується звести 16 п’ятиповерхових будинків

У Дніпропетровській області розпочато реалізацію регіональної програми «Доступне житло», яка  є складовою Національного проекту «Нова якість життя». У збудованих за цією програмою будинках вартість квадратного метра буде на 20-30% нижчою від середньоринкової.

Про це «У.К.» повідомили у прес-службі Дніпропетровської ОДА.

У рамках Програми в грудні 2011 року розпочато будівництво нового мікрорайону на житловому масиві «Лівобережний – 3» у Дніпропетровську, де планується звести 16 п’ятиповерхових будинків, а це понад 1000 квартир. Перший будинок буде введений в експлуатацію в серпні 2012 року.

Загалом відповідно до Комплексної стратегії розвитку Дніпропетровщини реалізується ціла низка програм із будівництва соціального та доступного житла. У 2010 році в рамках цих програм було виділено в містах і районах області 169 квартир для працівників бюджетної сфери. У 2011 році було виділено 186 квартир: 97 квартир для бюджетників у будинку в Дніпропетровську та 89 квартир для медиків  у Кривому Розі.

 А 7 лютого працівники обласної прокуратури отримали 30 квартир у Дніпропетровську. Ключі новоселам нового будинку вручили Генеральний прокурор України Віктор Пшонка, голова Дніпропетровської облдержадміністрації Олександр Вілкул, прокурор області Наталія Марчук та Дніпропетровський міський голова Іван Куліченко, інформує прес-служба облдержадміністрації.

 

Ольга Гальчинська

 
Коментарі (0)