ГоловнаНовини ЖКГЕнергозбереженняУ Кабміні порадили українцям, як платити за комуналку на 50% менше

У Кабміні порадили українцям, як платити за комуналку на 50% менше

Українці без перегляду тарифів можуть платити за комуналку на 50% менше. Для цього потрібно встановити лічильники, а також утеплити будинок

 

Українці без перегляду тарифів можуть платити за комуналку на 50% менше. Для цього потрібно встановити лічильники, а також утеплити будинок.

Про це на форумі "Україна 30" заявив міністр розвитку громад і територій Олексій Чернишов. Виступ транслювався на офіційному YouTube каналі заходи. "Той хто встановив лічильник і вважає свої витрати, він платить менше. Це до 50% економії. Хороший приклад - теплі кредити для ОСББ від міст. Вони змогли зменшити споживання тепла", - говорить Чернишов.

За його словами, в опалювальний сезон 70% в платіжках становить опалення. "Актуально говорити про скорочення споживання за рахунок енергоефективності. Всі ми знаємо, в якому стані знаходиться житловий фонд", - сказав міністр.

До кінця опалювального сезону тарифи не переглядатимуть, про це, за словами Чернишова, домовилися з Асоціацією міст. У меморандумі передбачили:

Тарифи підвищуватися не будуть. Вартість тепла та гарячої води до кінця опалювального сезону буде стабільною.

Теплокоммунаенерго до жовтня 2021-го отримають відстрочку платежів по газу.

Крім того, "Нафтогаз" розробить довгострокові пропозиції для теплокомуненерго на наступний опалювальний сезон.

Нагадаємо, українці в січні отримали оновлені платіжки за комуналку: ціна на природний газ для населення була збільшена на 14%.

 

 

 
Коментарі (0)