ГоловнаНовини ЖКГСпецпроектиУ Києві 3% житлового фонду не опалюється

У Києві 3% житлового фонду не опалюється

Пориви теплових мереж не дозволяють Київненерго забезпечити опалення всього житлового фонду столиці

Наразі теплова енергія подається у 97,1% житлових будинків. Відсутність теплоносія у решті будинків пов'язане з пошкодженнями внутрішньобудинкових мереж під час пуску тепла; оперативною ліквідацією пошкоджень, які виникли під час підключення на мережах Компанії; а також із завершенням робіт із заміни тепломереж.

Про це «У.К.» повідомили у прес-службі ПАТ «Київенерго».

Ще частина будинків, котрі обслуговуються житлово-будівельними кооперативами (ЖБК) та об'єднаннями співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ), не отримали теплоносій, оскільки їхні керівники не подали заявки на підключення.

Крім того компанія повідомила, що завершальний етап підключення був виконаний у ніч з 16 на 17 жовтня. Температура теплоносія відповідає наявним погодним умовам.

Станом на ранок 17 жовтня, Компанія подала тепло всім працюючим дитячим садкам, школам та лікувальним корпусам медичних установ. Заявки на підключення до опалення господарських блоків і корпусів, які обслуговують соцоб'єкти, деякі балансоутримувачі на сьогоднішній день не подавали у зв'язку з теплою погодою.

Тарас Ібрагімов
 
Коментарі (0)