ГоловнаНовини ЖКГТранспортУ Києві тріщини на дорогах заливають бітумом

У Києві тріщини на дорогах заливають бітумом

Технічний прогрес дістався процесів ремонту тріщин на дорогах, на які кияни скаржаться з року в рік

 

Технічний прогрес дістався процесів ремонту тріщин на дорогах, на які кияни скаржаться з року в рік. Тепер дорожнє покриття Києва ремонтують за сучасною американською технологією. Що в ній цікавого?

Технологію санації тріщин розробила компанія Crafco на початку 1970-х років на запит кількох транспортних управлінь та Федерального уряду США. Після п'ятирічних науково-дослідних робіт у 1976 році Crafco випустила на американський ринок першу лінію полімерних мастик, заливальників та роздільників тріщин для впровадження технології санації.

Спецмашини вже працюють у кожному районі столиці. 

Вони виконують повний цикл ліквідації тріщин, зокрема очищення, нагрівання та заповнення тріщин дорожньою мастикою, — повідомляють у КП "Київавтодор".

Швозаливачі запобігають передчасному руйнуванню дорожнього покриття та подовжують термін експлуатації асфальтобетону. З початку року на столичних дорогах заповнили майже 145 км тріщин. 

Американська компанія Crafco навіть відзначила КП "Київавтодор" сертифікатом за лідерство у впровадженні робіт із заливання тріщин дорожнього покриття в Україні.

Найбільше заливачі швів використовували на проспекті Миру та Оболонському, вулицях Героїв Севастополя й Стеценка.

Спочатку тріщини очищуються від сміття, пилу й інших забруднень, після цього їх нагрівають, щоб підготувати до нанесення мастики.

Далі наносять матеріал: 

машини Crafco Super Shot використовують бітумну мастику, яка нагрівається до потрібної температури й заливається в тріщини;

бітумна мастика на основі природного мінералу бішофіту не містить пестицидів, агрохімікатів чи інших небезпечних хімічних сполук.

Технологія дозволяє економити час та кошти: машини Crafco Super Shot забезпечують повний цикл ліквідації тріщин — від очищення до заповнення, а мастика є безпечною для здоров'я людей і тварин, не створює токсичних сполук у повітрі та стічних водах.

Однією з основних переваг спеціальної техніки є швидка підготовка до роботи — всього 45 хвилин. 

 

 
Коментарі (0)