ГоловнаНовини ЖКГВодопостачанняУ Львові розпочинають щорічні гідравлічні випробування теплових мереж

У Львові розпочинають щорічні гідравлічні випробування теплових мереж

На час проведення гідравліки та ліквідації виявлених пошкоджень теплопостачальні підприємства призупинять подачу гарячої води своїм споживачам.
Сьогодні, 23 травня, у Львові розпочинають щорічні гідравлічні випробування теплових мереж. На час проведення гідравліки та ліквідації виявлених пошкоджень теплопостачальні підприємства призупинять подачу гарячої води своїм споживачам. Як тільки комунальники усунуть усі виявлені дефекти, централізоване гаряче водопостачання у місті відновлять. Як наголошують в департаменті житлового господарства та інфраструктури, гідравлічні випробування і ліквідація виявлених пошкоджень – запорука стабільного і безаварійного опалювального сезону, про це повідомила пресслужба Львівської міської ради.
 
Гідравлічні випробування необхідні, аби якісно підготувати мережі, котельні, ТЕЦ до нового опалювального сезону. Зокрема, у цей час  зупиняють ТЕЦ-1 для профілактики та ремонту обладнання. 
 
Гідравліка дає можливість побачити технічний стан теплових мереж, зокрема, де є пориви та дефекти, і, відповідно, є змога їх усунути. Слід наголосити, що сама перевірка теплових мереж триває кілька днів, а далі  - ліквідовують виявлені пориви. Тобто час, який відводимо на гідравліку, – це і випробування мереж, і ліквідація поривів.
 
Саме завдяки проведенню гідравлічних випробувань, у Львова в останні роки немає труднощів з початком опалювального сезону - тепло до осель мешканців подають практично одномоментно. А сам опалювальний сезон проходить  практично без поривів на теплових мережах, які в зимовий час неможливо усунути без зупинки подачі опалення до житлових будинків та об’єктів соціальної інфраструктури.
 

Про терміни відновлення подачі гарячої води буде повідомлено додатково.  

 
Коментарі (0)