ГоловнаНовини ЖКГОпалювальний сезон 2018-2019У Миколаєві завершився опалювальний сезон

У Миколаєві завершився опалювальний сезон

Опалення вирішили залишити тільки в дошкільних установах, об'єктах медицини та амбулаторіях.

Опалення вирішили залишити тільки в дошкільних установах, об'єктах медицини та амбулаторіях.

 У вівторок, 3 квітня, закінчено опалювальний сезон у Миколаєві.

Таке рішення було прийнято на засіданні міської ради, йдеться в повідомленні  "РБК-України" з посиланням на місцеві ЗМІ.

"У зв'язку з підвищенням середньої добової температури повітря протягом трьох діб, що складає понад +8 градусів С, у відповідності з п. 7.9.4 Правил технічної експлуатації теплових установок і мереж, затверджених наказом Міністерства палива та енергетики України від 14.02. 2007 року № 71, відповідно до п. 5 Правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення, затверджених постановою Кабінетом Міністрів України від 21.07.2005 № 630, керуючись п. п. 1 п. "А" ст. 30 год. 6 ст. 59 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", виконком міської ради вирішив закінчити опалювальний сезон з 3.04.2018 р., на всіх об'єктах, крім дошкільних закладів, лікарень, пологових будинків та амбулаторій", - йдеться в тексті рішення.

Нагадаємо, НАК «Нафтогаз України» звернулася до «Київенерго» з проханням відключити опалення в офісі компанії і закликає українців приєднатися до їхньої ініціативи.

Нагадаємо, у відповідності з аналогічним рішенням міськради, у Львові з 3 квітня також припинили опалювальний сезон.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що опалювальний сезон у Львові можуть призупинити вже у вівторок, 3 квітня. Як відомо, опалювальний сезон 2017-2018 року у Львові розпочався 3 жовтня для бюджетних установ та 10 жовтня для населення. У зв'язку з потеплінням, 15 жовтня подачу опалення було припинено, і вже 23 жовтня подача опалення було відновлено.

Як повідомлялося, «Газпром» 1. березня 2018 року відмовився відновити поставки газу в Україну, повернувши внесений авансовий платіж близько $ 125 млн, і продовжив практику порушення зобов'язань щодо забезпечення мінімально необхідного тиску на вході в ГТС України.

 

 
Коментарі (0)