ГоловнаНовини ЖКГТарифи ЖКГУ серпні НАК «Нафтогаз України» на 9% підняв тариф на газ для населення

У серпні НАК «Нафтогаз України» на 9% підняв тариф на газ для населення

У серпні НАК «Нафтогаз України» на 9% підняв тариф на газ для населення. Зараз вартість 1 куб. м становить 3,24 гривні. Дана ціна включає ПДВ, проте в ній не враховано вартість розподілу (доставки) газу
У серпні НАК «Нафтогаз України» на 9% підняв тариф на газ для населення. Зараз вартість 1 куб. м становить 3,24 гривні. Дана ціна включає ПДВ, проте в ній не враховано вартість розподілу (доставки) газу, про це повідомила пресслужба компанії.
 
«Серпнева ціна на природний газ для побутових клієнтів ГК" Нафтогаз України "становить 3,24 грн за куб. м з ПДВ і без урахування вартості розподілу (доставки) у рамках тарифу "Місячний". Ціна газу зросла на 0,27 грн за куб. м через те, що ринок входить в сезон високих цін, який зазвичай настає з наближенням опалювального періоду », - пояснили в компанії.
 
Як повідомляють в компанії, тариф «Місячний» став першим тарифом, запропонованим клієнтам після скасування механізму регулювання цін.
 
«Зараз всі діючі побутові клієнти компанії автоматично переведені на цей тариф. Він передбачає пост-оплату за спожитий газ. Також компанія звертає увагу на можливість заощадити 1% від загального рахунку за газ, якщо клієнт буде платити за спожитий ресурс до 15 числа місяця, наступного за місяцем споживання, через особистий кабінет my.gas.ua і чат-бот GASUA », - йдеться в повідомленні.
 
Незабаром клієнтам буду запропоновані нові тарифи і пропозиції.
 

Нагадаємо, з 1 серпня формування вартості газу для населення буде відбуватися за принципом - ціна на еврохабах + витрати на транспортування, тобто, так само як для промисловості. 

 
Коментарі (0)