ГоловнаНовини ЖКГОпалювальний сезон 2017-2018У столиці завершився опалювальний сезон 2016/2017 рр.

У столиці завершився опалювальний сезон 2016/2017 рр.

Міська влада прийняла рішення завершити поточний опалювальний сезон із 1 квітня. Відповідне розпорядження КМДА від 31.03.17 № 368 підписав Київський міський голова Віталій Кличко.
Міська влада прийняла рішення завершити поточний опалювальний сезон із 1 квітня. Прогноз погоди, який ми отримали від Українського гідрометцентру свідчить про те, що з 1 квітня та в наступні дні середньодобова температура буде більше +8 градусів. Про це заявив заступник голови КМДА Петро Пантелеєв.
 
Відповідне розпорядження КМДА від 31.03.17 № 368 підписав Київський міський голова Віталій Кличко.
 
Періодів різкого похолодання, що, наприклад, спостерігалися в березні, гідрометцентр не прогнозує.
 
«Ми отримали майже три тисячі звернень від киян, які просять вже вимкнути опалення, оскільки вартість цієї послуги – надзвичайно висока. Тому ми використовуємо кожну можливість для економії киян. Цього року опалювальний сезон завершиться ще раніше в порівнянні з попереднім роком», – повідомив Петро Пантелеєв.

За його словами, рішення про згортання системи опалення повинне бути максимально виваженим, оскільки сама система теплопостачання Києва достатньо інертна. Завершення опалювального сезону, так як і його старт, триває близько семи днів. Технічно неможливо протягом одного дня вимкнути опалення, а потім – знову його ввімкнути, тому ми враховували як поточні, так і перспективні температурні дані. 

 
Коментарі (2)
Коля
31 Березня 2017 p. 22:27
Просто в Киеве по ночам сжигают мусор, а чтоб не открывали форточки, отключат отопление...
Коля
02 Квітня 2017 p. 21:33
По моим многолетним наблюдениям, батареи не отключат пока на улице серьёзно не похолодает. А это будет только к концу следующей недели.
Loading...

загрузка...
 
Loading...