ГоловнаНовини ЖКГВодопостачанняУ Тернополі за графіком змінюватиметься якість води

У Тернополі за графіком змінюватиметься якість води

В окремі дні та години можливе короткочасне погіршення якості питної води за органолептичними показниками (запах, колір і смак).

У Тернополі триває промивання резервуарів чистої води. Про це 21 березня повідомили у в КП «Тернопільводоканал».

Промивання та дезінфекцію резервуарів чистої води здійснюють на водопровідних насосних станціях «Верхньоівачівського» і «Тернопільського» водозаборів, а також на водопровідній насосній станції №4, що розташована на вулиці 15 Квітня у Тернополі. Роботи розпочали 19 березня, а завершать 5 квітня.

У зв’язку з цим, попереджають працівники підприємства, в окремі дні та години можливе короткочасне погіршення якості питної води за органолептичними показниками (запах, колір і смак). У таких випадках воду потрібно відстояти та прокип’ятити.

Як зазначили в «Тернопільводоканалі», такі роботи здійснюють традиційно двічі на рік. Мета – забезпечення якісного водопостачання споживачів.

Джерело - ЗІК

 
Коментарі (0)