ГоловнаВибір редакціїПодіїУчасники АТО Дніпропетровщини отримали у власність понад 4 тис. земельних ділянок

ІНФОГРАФІКА:

Весняне зростання пенсій та комуналки. Що швидше?


Доля комуналки в пенсії


Порівняння комунальних тарифів: Україна і США


Наскільки зросте ціна на електроенергію для населення з 1 березня 2017р


Головні досягнення уряду-2016


Як зростання «мінімалки» до 3200 грн вплине на пересічних українців


Норми споживання природного газу


Скільки заплатимо за житло після 1-го липня 2016р.


 

Як виростуть тарифи на ЖКП після подорожчання газу


Тарифи та соцстандарти діючі з 1 травня 2016р


Хто відповідає за якість електропостачання?
Управління багатоквартирним будинком


 
Які лампочки економніші


 
Нові рахунки за газВидобуток сланцевого газу

 
Баланс газу в українських ПСГВартість опалювального сезону 2015-2016


 

Loading...

Учасники АТО Дніпропетровщини отримали у власність понад 4 тис. земельних ділянок

На території Дніпропетровської області учасники антитерористичної операції завершили процес оформлення у власність 4 012 земельних ділянок з різним цільовим призначенням.
На території Дніпропетровської області учасники антитерористичної операції завершили процес оформлення у власність 4 012 земельних ділянок з різним цільовим призначенням. Проекти землеустрою затверджені на земельні ділянки загальною площею 7 066,6 гектара. Найбільшу кількість земель надали військовим у Криворізькому районі Дніпропетровської області – 253 земельні ділянки загальною площею 481 гектар.
 
Крім того, учасники антитерористичної операції та члени родин загиблих воїнів отримали 8 803 дозволи на розроблення проектів землеустрою щодо відведення землі у Дніпропетровській області. Після завершення процедури оформлення військові отримають у власність земельні ділянки загальною площею понад 14,8 тис. гектара.
 
Найбільшу кількість дозволів на розроблення земельної документації учасники АТО отримали у Нікопольському районі Дніпропетровської області – 571 дозвіл на наділи загальною площею 1096,7 гектара.
 
Надання у власність земельних ділянок учасникам АТО здійснюється у порядку, визначеному статтею 118 Земельного кодексу України, за умови, що такий громадянин не скористався своїм правом на безоплатне отримання у власність земельної ділянки відповідного цільового призначення та надав документ, який посвідчує його участь в АТО.
 
На сайті Держгеокадастру розміщена покрокова схема дій для допомоги учасникам АТО та членам родин загиблих воїнів, котрі бажають отримати земельні ділянки.

  

 
Коментарі (0)
Loading...

загрузка...
 
Loading...