ГоловнаНовини ЖКГПодіїУкраїна виплатила 560 млн доларів боргу МВФ

Україна виплатила 560 млн доларів боргу МВФ

У вересні України погасила 560,9 мільйона доларів боргу перед Міжнародним валютним фондом.
У вересні України погасила 560,9 мільйона доларів боргу перед Міжнародним валютним фондом. Про це повідомила пресслужба Національного банку України.
 
Загалом протягом вересня обсяги виплат за валютними боргами держави України 1,97 мільярда доларів (у доларовому еквіваленті).
 
“З цієї суми 1 223,7 млн дол. США спрямовано на обслуговування та погашення єврооблігацій, 560,9 млн дол. США було сплачено за зобов’язаннями перед Міжнародним валютним фондом, решту коштів — за іншими зобов’язаннями перед іноземними кредиторами та міжнародними фінансовими організаціями”, — вказано у повідомленні регулятора.
 

У Національному банку також додали, що: “витрати були частково компенсовані надходженнями від розміщення Урядом облігацій внутрішньої державної позики, номінованих у валюті, на суму 546,9 млн дол. США”. 

 
Коментарі (0)