ГоловнаНовини ЖКГТеплоенергетикаУкраїна зменшила споживання антрацитової групи вугілля

Україна зменшила споживання антрацитової групи вугілля

Україна зменшила споживання антрацитової групи вугілля з 10,5 млн до 3,9 млн тонн, це повідомив Міністр енергетики та вугільної промисловості Ігор Насалик
Україна зменшила споживання антрацитової групи вугілля з 10,5 млн до 3,9 млн тонн, це повідомив Міністр енергетики та вугільної промисловості Ігор Насалик під час «Години запитань до Уряду».
 
Міністр, коментуючи результати роботи щодо зменшення використання антрациту, навів приклад роботи ПАТ «Центренерго», де у 2016 році спалювали 2,2 млн тонн антрациту, у 2017 році – 0,8 млн тонн, у 2018 році – 0,4 млн тонн, а в енергетичному балансі і структурі палива ПАТ «Центренерго» на 2019 рік не передбачено споживання антрацитового вугілля.
 
Міністр зазначив, що Міненерговугілля розпочало роботу з переобладнання енергоблоків ТЕС на спалювання газового вугілля у травні 2016 року, через місяць після того, як приступив до виконання обов’язків новий Уряд. Переобладнання енергоблоків ТЕС є одним із пріоритетних завдань.
 
При цьому він відзначив кроки приватних компаній, зокрема компанії ДТЕК, щодо переобладнання блоків. На сьогодні переобладнано 7-й, 8-й і 9-й енергоблоки Придніпровської ТЕС.
 

У 2019 році планується повне переведення енергоблоків Трипільської ТЕС (1-й і 3-й блоки), Дніпроенерго (10-й блок) та Криворізької ТЕЦ (1-й блок), що дасть додатково ще 1065 МВт потужності за рахунок газової групи вугілля. 

 
Коментарі (0)