ГоловнаНовини ЖКГПодіїУкраїнці не вийдуть на пенсію у 60 років - Мінсоцполітики

Українці не вийдуть на пенсію у 60 років - Мінсоцполітики

Уряд розробляє стратегії для залучення громадян, що проживають за кордоном, включаючи діаспору та мігрантів, щоб розв'язати соціальні проблеми у країні.
Уряд розробляє стратегії для залучення громадян, що проживають за кордоном, включаючи діаспору та мігрантів, щоб вирішувати наявні соціальні проблеми у країні.
 
Міністерка соціальної політики України, Оксана Жолнович, акцентувала, що у зв’язку зі співвідношенням працюючих до пенсіонерів 1:1, українцям доведеться продовжувати працювати більше, ніж раніше, для забезпечення себе на старість. Оксана Жолнович також підкреслила необхідність підтримки трудової активності, оскільки без збереження робочих місць у майбутньому фінансування пенсій стане складним.
 
Також у 2024 році відбулася індексація пенсій, в результаті якої 224,8 тисячі українців звернулися до різних установ, включаючи ПФУ, вебпортал ПФУ, АТ «Ощадбанк», а також використання електронного кваліфікованого підпису «Дія. Підпис» і звернення до Мінсоцполітики та дипломатичних установ за кордоном для перерахунку своїх пенсій.
 
На думку керівниці Жолнович, важливо думати також про громадське здоров’я й застосовувати превентивні заходи для виявлення різних хвороб. Проте цього навряд чи вдасться досягти активним довголіттям, чи підвищенням народжуваності.
 

Тому міністерство хоче повернути українців з-за кордону, в тому числі й діаспору. 

 
Коментарі (0)