ГоловнаНовини ЖКГГазопостачанняУкраїнцям пропонують запастись газом на зиму за літніми цінами

Українцям пропонують запастись газом на зиму за літніми цінами

“Нафтогаз” впроваджує передплату на газ для опалювального сезону за літньою ціною.Для того, щоб українці самі могли більше контролювати ситуацію, у “Нафтогазі” стартує проєкт “Газовий запас”.

НАК “Нафтогаз Україна” впроваджує передплату на газ для опалювального сезону за літньою ціною., про це повідомив Андрій Коболєв у своєму Facebook.

Стурбованість українців ситуацією подорожчання газу у зимовий період змусила газові компанії шукати можливість для забезпечення комфортної ціни та достатньої кількості газу для користувачів.

Коболєв підкреслив, що складати прогнози на ціну газу взимку складно, попри на те, що Україна активно поповнює підземні сховища. Тому компанія зобов’язалась встановити ринкові ціни на опалення з 1 січня 2020 року, що й засвідчила у постановах Кабміну.

Однак для того, щоб українці самі могли більше контролювати ситуацію, у “Нафтогазі” стартує проект “Газовий запас”.

Скористатись можливістю може стати будь-яка особа, що купує газ в Україні.

Пропозиція ґрунтується на тому, щоб громадяни мали можливість самостійно купувати необхідні обсяги газу для використання його під час опалювального сезону за літніми цінами. Однак уточнюється, що одна сім’я може придбати до 25 тис. кубічних метрів.

Час дії пропозиції – до 25 вересня.

Ціна – 4874,42 (без урахування ПДВ тощо).

Для того, щоб стати користувачем програми, необхідно зателефонувати постачальнику газу свого міста.

 
Коментарі (0)