ГоловнаГоловнеЗаконодавствоУкраїнців штрафуватимуть за «дірки» в трубах

Українців штрафуватимуть за «дірки» в трубах

Закон вносить зміни до статті 292 Кримінального кодексу Україні, що збільшують штрафні санкції за пошкодження або руйнування магістральних або промислових нафто-, газо-, конденсатопроводів або нафтопродуктопроводів, відводів від них.

Верховна Рада Україна  прийняла в ході повторного другого читання в цілому як закон законопроект № 9344, яким збільшується штраф за втручання в роботу або пошкодження трубопровідного транспорту до 1 тис. неоподатковуваних податком мінімумів доходу громадян.

«За» ухвалення законопроекту про внесення змін до статті 292 Кримінального кодексу України щодо посилення відповідальності за втручання в роботу об'єктів трубопровідного транспорту проголосували 243 народних депутата з мінімально необхідних 226, передає кореспондент «У.К». 

Закон вносить зміни до статті 292 Кримінального кодексу Україні, що збільшують штрафні санкції за пошкодження або руйнування магістральних або промислових нафто-, газо-, конденсатопроводів або нафтопродуктопроводів, відводів від них, технологічно пов'язаних з ними об'єктів, споруд, засобів обліку, автоматики, телемеханіки, зв'язку , сигналізації, а також незаконне втручання в роботу технологічного обладнання, якщо ці дії призвели до порушення нормальної роботи зазначених трубопроводів або створили небезпеку для життя людей. 

Перераховані вище порушення караються штрафом від 100 до 1 тис. неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправними роботами на строк до двох років, або обмеженням волі на строк до п'яти років, або позбавленням волі на строк до п'яти років.

Катерина Селіванова
 
Коментарі (0)