ГоловнаНовини ЖКГБудівництвоУкраїнські міста відбудують із застосуванням сучасних світових підходів - Мінрегіон

Українські міста відбудують із застосуванням сучасних світових підходів - Мінрегіон

Нова стратегія розвитку регіонів України передбачає застосування найсучасніших підходів до планування міського простору та всіх аспектів життя населених пункті
Нова стратегія розвитку регіонів України передбачає застосування найсучасніших підходів до планування міського простору та всіх аспектів життя населених пунктів, про це повідомила пресслужба Міністерства розвитку громад та територій.
 
Так, під час відбудови країни застосовуватимуть усі найкращі світові практики розвитку міст з урахуванням потреб енергоефективності, наявності сучасних систем постачання, безпеки та інклюзивності.
 
Нове житло в Україні обов’язково будуватимуть з комфортними бомбосховищами, а старий житловий фонд обладнають відповідно до потреб забезпечення безпеки громадян. Відповідні рішення будуть зафіксовані у законодавстві.
 
Крім цього, під час засідання глава держави заявив, що партнери України долучаться до відбудови міст, містечок і громад, які постраждали від російського вторгнення. 
 
«Буде об’єднання фінансів, фахівців і технологій, які нам просто передаватимуть наші партнери. Потрібен чіткий амбітний план, щоб – у хорошому сенсі – заразити їх цим проєктом, щоб вони давали своїх архітекторів, щоб ми об’єднували їх із нашими фахівцями», – говориться у повідомлені.
 
Як підкреслив Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль, за дорученням Президента України, Уряд готує План відновлення України.
 

«Ми хочемо не просто відбудувати. Хочемо і будемо робити кращим та сучасним все те, що зруйнували російські варвари. Це також означає, що після війни відбудеться серйозна трансформація української економіки. Ми маємо разом з вами побудувати нову Україну — сильну та європейську», — зазначив Прем’єр-міністр. 

 
Коментарі (0)