ГоловнаКоментаріКоментаріУкраїна на шляху до подолання сміттєвої кризи

Україна на шляху до подолання сміттєвої кризи

За підтримки ДП «Укрекоресурси», в Україні триває інформаційна кампанія з популяризації роздільного збору відходів «Роздільне сміття – спокійне життя».

 - «РЕМОНДІС» охоче підтримала ДП «Укрекоресурси» у проведенні інформаційно-роз'яснювальної кампанії «Роздільне сміття - спокійне життя», адже залучення та участь населення у правильному збиранні побутових відходів є найважливішим фактором успішної реалізації масштабних схем роздільного збирання сміття.

В Україні великою проблемою є накопичення відходів на заміських полігонах. На сьогоднішній день компанія «РЕМОНДІС» представлена в семи містах України – загалом установлено близько 2 900 контейнерів для роздільного збору відходів. Щорічно ми видаляємо близько 750 тис. т відходів, з них на вторинну переробку повертається 2,6 тис. т – це замало, а значить нам є куди розвиватися.

В Києві, наприклад, розміщено 615 контейнерів для роздільного збирання відходів, переважно в Деснянському (255) і Дніпровському (300) районах. Сміття вивозиться 1 раз в тиждень. В результаті щомісяця з 20 тис. т відходів які ми збираємо в Києві, ми можемо виділити 60 тис. т сировини для вторинної переробки. На жаль, у контейнери для роздільного збору відходів зазвичай потрапляє 46% від загальної ваги сміття, яке не повинне туди потрапляти. Розвиток роздільного збору побутових відходів має шанс на подальше життя лише при збільшенні долі корисних відходів у контейнерах для роздільного збору.

Люди повинні усвідомити, що ділити сміття потрібно не біля контейнера, а на кухні, адже ресурсну цінність для господарського обігу мають тільки ті відходи, які були зібрані роздільно (тобто окремо від харчових). Ми не очікуємо миттєвого покращення наповнюваності контейнерів для роздільного збору ресурсоцінними відходами від появи зовнішньої реклами, але ми й надалі усіляку будемо підтримувати такі ініціативи.

 
Коментарі (0)