ГоловнаНовини ЖКГБлагоустрій«Укравтодор» підрахував вартість ремонту доріг на Донбасі

«Укравтодор» підрахував вартість ремонту доріг на Донбасі

На ремонт доріг та об’єктів дорожньої інфраструктури на Донбасі, які було пошкоджено під час проведення бойових дій, необхідно понад 2 млрд грн.

Ремонт доріг та об'єктів дорожньої інфраструктури, що були пошкоджені через військові дії на сході України, обійдеться «Укравтодору» у 2,3 млрд грн. Про це заявив голова «Укравтодору» Сергій Підгайний, передає прес-служба компанії.

Зокрема, за словами пана Підгайного, у Донецькій і Луганській областях зруйновано 31 споруда - мости і шляхопроводи на автомобільних дорогах загального користування, як державного, так і місцевого значення, загальною протяжністю 2802 метри. За попередніми розрахунками «Укравтодору», орієнтовна вартість відновлювальних робіт на цих об'єктах становить понад 616 млн грн.
 
Крім того, у результаті вибухів і проходження важкої військової гусеничної техніки пошкоджені автомобільні дороги загального користування протяжністю майже 950 км, орієнтовна вартість відновлення яких сягає 1,7 млрд грн.
 
Як раніше повідомляла «Україна Комунальна», зима на носі, а «Укравтодор» ще до неї не готовий. За словами тамтешнього керівництва, через недофінансування бракує не лише посипкових матеріалів, але й палива для спецтехніки.
 
Коментарі (0)