ГоловнаНовини ЖКГТранспортУкрзалізниця запустить нові поїзди до Відня та Будапешта

Укрзалізниця запустить нові поїзди до Відня та Будапешта

Новий потяг ходитиме між Чопом і Будапештом.

До кінця 2017 року "Укрзалізниця" запустить два нових поїзди у Відень і Будапешт, а з Одеси до Кишиніва почне курсувати оновлений поїзд.

Про це на брифінгу заявив в.о. голови правління компанії Євген Кравцов на прес-конференції, йдеться у повідомленні  "Економічної правди".

За словами Кравцова, запуск поїзда до Відня ознаменує відновлення залізничного сполучення з Австрією. Крім того, новий потяг ходитиме між Чопом і Будапештом.

Як повідомлялося раніше, понад 80% пасажирських вагонів "Укрзалізниці" найближчої зими будуть обігріватися комбінованим електровугільним опаленням.

В УЗ повідомляють, що за 8 місяців 2017 року залізничники відремонтували 1 399 пасажирських вагонів, з яких капітально-відновлювальний ремонт пройшли 17 вагонів. У порівнянні з минулим роком відремонтовано на 100 вагонів більше.

Як зазначив в.о. голови "Укрзалізниці", оновлення залізничного сполучення також очікують на напрямку Одеса - Кишинів. До молдавської столиці можна буде дістатися лише за три години.

Наразі між Одесою і Кишиневом нерегулярно курсує старий дизельний потяг у складі 4 вагонів з сидячими місцями. Він розрахований на 120 пасажирів, час у дорозі становить 4 години 20 хвилин.

Як раніше повідомлялося, Кравцов заявив, що вартість залізничних перевезень в 2017 році збільшуватися не буде.

Нагадаємо, в Австрії представлено техніко-економічне обґрунтування будівництва залізниці від Кошице до Відня з шириною колії 1520 мм.

 

 
Коментарі (0)