ГоловнаНовини ЖКГОпалювальний сезон 2020-2021Уряд взявся вивчати питання приховування доходів деякими заявниками на субсидію

Уряд взявся вивчати питання приховування доходів деякими заявниками на субсидію

За результатами селекторної наради з регіонами, Уряд взявся вивчати питання приховування доходів деякими заявниками на субсидію
За результатами селекторної наради з регіонами,  Уряд взявся вивчати питання приховування доходів деякими заявниками на субсидію, це на своїй сторінці у Facebook написав прем'єр-міністр Олексій Гончарук.
 
"Проблем чимало... Декілька акцентів. Всі, хто потребуватиме — отримають субсидії. Але водночас ми уважно вивчаємо питання приховування доходів деякими заявниками на субсидію. Всі дитячі садочки, школи, лікарні мають бути з теплом, зі світлом та гарячою водою. Ми докладемо максимум зусиль для цього. Кожна українська родина аналогічно. Це питання енергетичної безпеки держави", - написав Гончарук.
 
Нагадаємо, у програмі діяльності уряду закладено видачу субсидій усім, хто сплачує більше 15% доходу за ЖКП. Разом з тим, у проекті державного бюджету на 2020 рік заплановано скорочення програми енергетичних субсидій на 15% — до 47,628 млрд грн.
 

Також, у вересні 2019 Пенсійний фонд України забезпечив виплату житлових субсидій пенсіонерам на оплату житлово-комунальних послуг у готівковій формі за серпень 2019 року. 

 
Коментарі (1)
Володимир Нечай1
03 Жовтня 2019 p. 12:43
Правильний крок. Українці, як одноосібники майстерно вміють та люблять приховувати доходи. Але за такої позиції нема чого претендувати на блага, які формуються у складчину від імені Держави. Є помилкою бажання в бідній державі підтримувати соціальні гарантії (оплата комуналки у обсязі 15% від доходу) взяті з практики успішних, розвинутих держав. При рості ВВП 3% оплата комуналки має сягати 40%. А при рості 7% можна знизити до 25%. Нинішній рівень соціалки є істотною перешкодою росту ВВП.