ГоловнаНовини ЖКГПодіїУряди Канади та Швеції виділили перші 2 мільйони доларів на відновлення Донбасу

Уряди Канади та Швеції виділили перші 2 мільйони доларів на відновлення Донбасу

У межах Цільового фонду багатьох партнерів виділено перші 2 мільйони доларів на відновлення і розбудову миру на Донбасі.
У межах Цільового фонду багатьох партнерів виділено перші 2 мільйони доларів на відновлення і розбудову миру на Донбасі. Відповідне рішення було прийнято на засіданні Виконавчої ради Цільового фонду багатьох партнерів, передає прес-служба Міністерства з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб.
 
За інформацією МінТОТ, кошти надані урядами Канади та Швеції та адмініструватимуться Світовим банком відповідно до пріоритетів, визначених Державною цільовою програмою “Відновлення та розбудова миру в Східних регіонах України”.
 
Кошти грантів будуть спрямовані на фінансування пріоритетних проектів, які здійснюються на виконання Державної цільової програми “Відновлення та розбудова миру в східних регіонах України”, та “Стратегії інтеграції внутрішньо переміщених осіб та провадження довгострокових рішень щодо внутрішнього переміщення на період до 2020 року”.
 

Завданням Цільового фонду, зокрема, є створення нової якісної системи ухвалення стратегічних рішень та зв’язку між цими рішеннями та імплементаційними зусиллями. 

 
Коментарі (0)