ГоловнаНовини ЖКГПодіїВ ЄС продовжили економічні санкції проти РФ

В ЄС продовжили економічні санкції проти РФ

Економічні санкції ЄС проти Росії продовжуються на кожні півроку після політичних рішень самітів Євросоюзу на основі оцінки ходу виконання Мінських угод по врегулюванню конфлікту в Україні за повідомленнями країн-учасниць "нормандського формату"
В ЄС вирішили продовжити економічні санкції проти РФ, про це заявив голова Європейської ради Шарль Мішель.
 
"Ми продовжили дію економічних санкцій проти Росії. Москва повинна виконати свою роботу, націлену на виконання Мінських угод", - написав він у Твіттері.
 
Економічні санкції ЄС проти Росії продовжуються на кожні півроку після політичних рішень самітів Євросоюзу на основі оцінки ходу виконання Мінських угод по врегулюванню конфлікту в Україні за повідомленнями країн-учасниць "нормандського формату" - Німеччини і Франції.
 
Постанова, що має юридичний характер, приймає Рада ЄС, і після опублікування законодавчого акту в "Офіційному журналі" Євросоюзу продовження обмежувальних заходів вступає в силу.
 
Економічні санкції були спочатку введені 31 липня 2014 року терміном на рік у відповідь на "дії Росії, які дестабілізують ситуацію в Україні". Потім ці заходи були посилені в вересні 2014 року.
 
На засіданні 19 березня 2015 року Європейський рада прийняла рішення зв'язати терміни дії економічних санкцій з повною реалізацією Мінських угод, яка, як було передбачено в той час, мала здійснитися до 31 грудня 2015 року.
 
З урахуванням того, що ці плани не збулися, Рада ЄС продовжила економічні санкції до 31 липня 2016 року. З липня 2016 року це обмежувальні заходи продовжувалися кожні шість місяців.
 

Економічні санкції включають: обмеження доступу на первинний і вторинний ринок капіталу ЄС для п'яти російських фінансових установ з мажоритарною часткою держави в статутному капіталі та їх дочірніх підрозділів, в яких ці організації мають мажоритарну частку і які засновані за межами ЄС, а також для трьох великих російських енергетичних компаній і трьох оборонних компаній; експортний і імпортний заборона на торгівлю зброєю; введення заборони на експорт до Росії товарів подвійного призначення для військових потреб або для російської армії; обмеження доступу Росії до окремих, що мають стратегічне значення технологій та послуг, які можуть використовуватися для розробки і видобутку нафти. 

 
Коментарі (0)