ГоловнаНовини ЖКГАльтернативна енергетикаВ Мінрегіоні планують перетворити ЧАЕС в центр альтернативної енергетики

ІНФОГРАФІКА:

Весняне зростання пенсій та комуналки. Що швидше?


Доля комуналки в пенсії


Порівняння комунальних тарифів: Україна і США


Наскільки зросте ціна на електроенергію для населення з 1 березня 2017р


Головні досягнення уряду-2016


Як зростання «мінімалки» до 3200 грн вплине на пересічних українців


Норми споживання природного газу


Скільки заплатимо за житло після 1-го липня 2016р.


 

Як виростуть тарифи на ЖКП після подорожчання газу


Тарифи та соцстандарти діючі з 1 травня 2016р


Хто відповідає за якість електропостачання?
Управління багатоквартирним будинком


 
Які лампочки економніші


 
Нові рахунки за газВидобуток сланцевого газу

 
Баланс газу в українських ПСГВартість опалювального сезону 2015-2016


 

Loading...

В Мінрегіоні планують перетворити ЧАЕС в центр альтернативної енергетики

Україна прагне використати унікальну можливість з перетворення зони відчуження ЧАЕС на інноваційний центр альтернативної енергетики.

Україна прагне використати унікальну можливість з перетворення зони відчуження ЧАЕС на інноваційний центр альтернативної енергетики.

Україна посилює євроінтеграцію і бізнес-кооперацію із партнерами з ЄС. Результатом наших зусиль стало отримання безвізу з ЄС. Український закордонний паспорт вже посів 30 сходинку за впливом у світі. Сьогодні ми готові представляти інтереси наших партнерів, зокрема із Казахстану.

Про це наголосив Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Геннадій Зубко у рамках  Міжнародної виставки «ЕКСПО-2017» в Астані, повідомляє прес-служба Мінрегіону.

Стратегічні напрямки кооперації, які ми пропонуємо нашим партнерам, – енергетичне машинобудування, альтернативна енергетика, космічні технології, авіабудування, агропромислове виробництво.

«Реформа децентралізації в Україні робить регіони самодостатніми точками зростання. Об’єднані громади спроможні самостійно працювати з інвестором за власною маршрутною картою. Це – величезна перспектива міжрегіонального співробітництва України та Казахстану», — наголосив Зубко.

За його словами, національний агросектор, окрім іншого, є потужним джерелом альтернативної енергії. «Ми виробляємо достатню кількість сировини, яка переробляється на зелене паливо. Зрештою, аграрна сфера має колосальний потенціал роботи на саме альтернативній енергії – особливо переробна галузь», — зауважив Зубко.

Він підкреслив, що Україна прагне використати унікальну можливість з перетворення зони відчуження ЧАЕС на інноваційний центр альтернативної енергетики. «Цей інвестиційний проект здатний переломити хід трагічної для світу історії, пов’язаною із чорнобильською катастрофою. Маємо там близько 2000 га придатних для генерації альтернативної енергетики. Зона відчуження має стати територією розвитку, інновацій та інвестицій. Перспективи виробництва сонячної електроенергії  на цих теренах – щонайменше 1.1 ГВт. Це співмірно із потужністю одного енергоблоку ЧАЕС», — наголосив Геннадій Зубко.

 
Коментарі (0)
Loading...

загрузка...
 
Loading...