ГоловнаНовини ЖКГЖитлоВ «Слузі Народу» не сподобалась ідея тимчасового житла у залізничних вагонах

В «Слузі Народу» не сподобалась ідея тимчасового житла у залізничних вагонах

Голова партії “Слуг Народу” Олена Шуляк розкритикувала ідею “Залізного містечка” в Ірпені

 

Голова партії “Слуг Народу” Олена Шуляк розкритикувала ідею “Залізного містечка” в Ірпені. Вважає, що жити у вагонах навряд сподобається тим, хто втратив житло через обстріли росії.

Про це Олена Шуляк написала на своїй сторінці у facebook.

“Жити у вагонах Укрзалізниці неможливо. Долати певні відстані — так, але жити у вагонах навряд сподобається тим, хто втратив житло через обстріли росії. Втім, жителям Ірпеня пропонують такий експіріанс. А знаючи, що нема більш постійного ніж тимчасове — досвід проживання у вагонах поїзда може перейти в роки. Цікаво, чи організатори такої ідеї готові самі так пожити? Без нормального ліжка, умов для відпочинку та місця для діток?”, – запитує депутат.

Також Шуляк запевнила, що у разі згоди готова сама доставляти їм їжу з “ресторану”, як це обіцяють жителям Ірпеня (бо умов для приготування їжі у залізному містечку також немає).

“Я не проти надання людям тимчасового прихистку в гуртожитках чи готелях, але ми мусимо створити умови для відбудови повноцінного житла і якнайшвидше. Українці, які мали затишні оселі мають мати такі ж. І ніякі вагончики їм не замінять свої квартири. Погоджуєтеся?”, – додала Шуляк.

Нагадаємо, від сьогодні, 15 червня в облаштоване “Укрзалізницею” містечко з залізничних вагонів в Ірпені зможуть заселитися перші мешканці. Розміщене воно на вулиці Центральній поряд з парком і розраховане для мешканців, що втратили житло під час окупації російськими військами. 

 

 

 

 
 
Коментарі (0)