ГоловнаНовини ЖКГУтилізація ТПВВ Україні нарахували 33 тисячі незаконних звалищ

В Україні нарахували 33 тисячі незаконних звалищ

В Україні відновило роботу Міністерство захисту навколишнього середовища і природних ресурсів. Процес по налагодженню діяльності відомства тривав понад місяць.

В Україні відновило роботу Міністерство захисту навколишнього середовища і природних ресурсів. Процес по налагодженню діяльності відомства тривав понад місяць. Про це повідомляє пресслужба Міністерства.

"На сьогодні затверджено структуру апарату, штатний розклад і кошторис. За Станом на 5 серпня 2020 заповнене більше 30% від штатної чисельності працівників", - підкреслив глава відомства Роман Абрамовський.

За його словами, тепер міністерство може зосередитися на формуванні і реалізації державної екологічної політики та ефективному впровадженні реформ. Одна з яких запровадження європейських директив у вигляді законопроекту 2207-1 Д, який був проголосований у першому читанні.

 Абрамовський зазначив, що в Україні 94% відходів складується на 39 тис. Сміттєвих звалищ, з яких 33 тис. Є незаконними.

У басейні річки Тиса на Закарпатті виявлено 45 несанкціонованих звалищ і направлено приписи органам місцевого самоврядування про прийняття невідкладних заходів щодо їх ліквідації. В цілому, в Тисі виявлено понад 1000 м3 відходів», - зазначив міністр.

Крім того, в результаті обстеження узбережжя річки Прут в Івано-Франківській області, виявлено велику кількість стихійних звалищ і притягнуто до адміністративної відповідальності посадових осіб місцевої влади, направлено приписи щодо усунення засмічень.

Нагадаємо, рішення про створення Міністерства захисту навколишнього середовища і природних ресурсів Кабмін прийняв на засіданні 27 травня. Романа Абрамовського затвердили його главою 19 червня, в цей же день міністерство зареєстрували як нова юридична особа.

 

 
Коментарі (0)