ГоловнаНовини ЖКГТеплоенергетикаВ Україні немає інвесторів для будівництва LNG-терміналу

В Україні немає інвесторів для будівництва LNG-терміналу

В Україні на сьогодні немає інвесторів, готових вкласти кошти у будівництво LNG-терміналу для скрапленого газу, це заявив заступник міністра енергетики і вугільної промисловості України Ігор Прокопів.
В Україні на сьогодні немає інвесторів, готових вкласти кошти у будівництво LNG-терміналу для скрапленого газу, це в ефірі телеканалу «Україна» заявив заступник міністра енергетики і вугільної промисловості України Ігор Прокопів.
 
"Сьогодні не бачимо тих, хто б інвестував в Україні (в будівництво LNG-терміналу - ред.). Нафтогаз України відмовився, сказавши, що це не є для нього доцільним економічно, держава Україна також не готова надавати державні гарантії, тому що це сумнівний проект", - заявив Ігор Прокопів.
 
За його словами, скраплений газ допоміг би Україні відмовитися від газу "з російським корінням".

"Не є секретом, що сьогодні Україна отримує газ не з Росії, а отримує газ на західному кордоні і значний ресурс цього газу у фізичному колі знову ж таки має російське коріння, тому доцільність LNG-терміналу, в першу чергу, є отримання фізичних обсягів не російського газу", - зазначив Ігор Прокопів. 

 
Коментарі (0)