ГоловнаНовини ЖКГТранспортВ Україні в 2018 році відремонтують до 5 тис. км доріг держзначення

В Україні в 2018 році відремонтують до 5 тис. км доріг держзначення

У державному бюджеті на наступний рік закладено близько 40 млрд грн на фінансування доріг.

У державному бюджеті на наступний рік закладено близько 40 млрд грн на фінансування доріг.

В Україні у 2018 році може бути відремонтовано близько 4-5 тис. км доріг державного значення. Про це сьогодні на брифінгу повідомив міністр інфраструктури України Володимир Омелян.

Про це йдеться у  повідомленні РБК-України.

"Маючи бюджет 20 млрд гривень, ми зможемо відремонтувати близько 2 тис. км доріг державного значення. Я думаю, така ж цифра відремонтованих доріг місцевого значення. Тому, якщо в 2018 році ми отримаємо близько 40 млрд гривень, то ми повинні відремонтувати близько 4-5 тис. км доріг", - сказав він.

Омелян також зазначив, що у разі додаткового збільшення фінансування ремонту доріг до 100 млрд гривень в Україні можна буде об'єднати всі обласні центри якісними дорогами.

"У державному бюджеті на наступний рік закладено близько 40 млрд грн на фінансування доріг. Може, під час дискусій у парламенті ця сума буде збільшена, адже ми хотіли 100 млрд гривень в 2018 році. Тоді ми б об'єднали всі обласні центри якісними дорогами", - додав він.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Державне агентство автомобільних доріг України ("Укравтодор") отримало з державного бюджету лише половину коштів на ремонт доріг в 2017 році.

За даними Державної фіскальної служби, за січень-вересень 2017 року на ці цілі було виділено 8.3 млрд гривень.

Нагадаємо, в кінці вересня в.о. голови Державного агентства "Укравтодор" Славомир Новак заявив, що на повне відновлення мережі доріг потрібно мінімум 10 років.

 

 
Коментарі (0)