ГоловнаНовини ЖКГЖитлоВ Запорізькій області учасники ООС отримали у власність понад 6 тис. га землі

В Запорізькій області учасники ООС отримали у власність понад 6 тис. га землі

За результатами розгляду заяв військовим надано 6088 дозволів на розроблення проектів землеустрою для відведення земельних ділянок загальною площею 9,59 тис. га.
Від початку запровадження ініціативи про надання земельних ділянок учасникам бойових дій, до Головного управління Держгеокадастру у Запорізькій області військовослужбовці подали 9338 заяв про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.
 
За результатами розгляду заяв військовим надано 6088 дозволів на розроблення проектів землеустрою для відведення земельних ділянок загальною площею 9,59 тис. га. На підставі розроблених та погоджених в установленому порядку проектів землеустрою військовослужбовцям передано у власність 3837 земельних ділянок загальною площею 6,47 тис. гектарів.
 
Із загальної кількості, 3325 ділянок площею 6,42 тис. га, передано у власність для ведення особистого селянського господарства, ще 512 наділів площею 54,55 га – для ведення садівництва.
 

Нагадаємо, на сайті Держгеокадастру розміщено покрокову схему дій для допомоги учасникам АТО та членам родин загиблих воїнів, котрі бажають отримати земельні ділянки. 

Необхідно якісне мінеральне добриво в великих кількостях? Придбати добриво зі знижкою, можна скориставшись сайтом https://www.freya.ua/. Широкий асортимент, доступні ціни. Також тут можна вибрати добриво до декоративних дерев. Безперебійне виробництво і постачання якісного добрива в Україні.

 
 
Коментарі (0)