ГоловнаНовини ЖКГФінансування ЖКГВартість доставки пенсій перекладуть на плечі пенсіонерів

Вартість доставки пенсій перекладуть на плечі пенсіонерів

З 1 вересня 2021 року отримання грошей у готівковій формі буде безкоштовним лише для частини пенсіонерів.

 

З 1 вересня 2021 року отримання грошей у готівковій формі буде безкоштовним лише для частини пенсіонерів. Таку постанову оприлюднено на Урядовому порталі.

Кабмін ухвалив постанову «Про додаткові заходи щодо організації виплати і доставки пенсій та грошової допомоги за місцем фактичного проживання одержувачів у межах України».

Як сказано в постанові, Пенсійний фонд України до 1 вересня 2021 року повинен провести конкурс для вибору організацій, які здійснюватимуть виплату і доставку пенсій та грошової допомоги за місцем фактичного проживання одержувачів. До визначення переможців доставку пенсій продовжить «Укрпошта».

До 1 вересня 2021 року всі пенсіонери, які ще не обрали собі уповноважений банк, повинні будуть це зробити.

Для доставки пенсій уповноважений банк на договірних засадах зможе залучати операторів поштового зв’язку. Оплата послуг з доставки додому буде проводитися одержувачами самостійно.

Доставку оплачуватиме Пенсійний фонд України для:

осіб з інвалідністю I групи, осіб, які за висновком лікарсько-консультативної комісії не здатні до самообслуговування і потребують постійного стороннього догляду,

осіб, які досягли 80-річного віку, одержувачів державної соціальної допомоги, які не мають права на пенсію та допомоги на догляд.

 

 

 
Коментарі (0)