ГоловнаНовини ЖКГТарифи ЖКГВ.Гройсман: Рішення Уряду про підвищення мінімальної заробітної плати ретельно прораховано і не містить жодних загроз

В.Гройсман: Рішення Уряду про підвищення мінімальної заробітної плати ретельно прораховано і не містить жодних загроз

Підвищення мінімальної заробітної плати удвічі до 3200 грн ретельно прораховано Урядом, не потребує додаткової емісії грошей і не містить жодних загроз для економіки.
Підвищення мінімальної заробітної плати удвічі до 3200 грн ретельно прораховано Урядом, не потребує додаткової емісії грошей  і не містить жодних загроз для економіки. Про це заявив Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман в ефірі програми Шустер Live у п'ятницю.
 
"Цей крок є абсолютно прорахований, там немає жодних загроз і найголовніше, що він є реальним. Потрібно розпочати віддавати борги українцям, тому що це надзвичайно важливо, і треба зробити все для того, щоб людина, яка працює і отримує заробітну плату, могла забезпечити на мінімальному рівні свої стандарти життя", - зазначив Володимир Гройсман.
 
Кабінет Міністрів працював над питанням підвищення мінімальної заробітної плати не один місяць та провів ретельні розрахунки.
 
Прийняте рішення не має жодних загроз і є реальним, наголосив Володимир Гройсман. Воно не потребує додаткової емісії грошей. Кошти на це будуть отримані від детінізації економіки.
 
"Жодного негативного впливу ні на маленький, ні на середній бізнес не буде. Практично, сьогодні у малому і середньому бізнесі сплачують приблизно таку заробітну плату", - зазначив Володимир Гройсман.
 
"Крок Уряду на те, щоб підвищити мінімальну заробітну плату українських громадян з 1 січня 2017 року є абсолютно прорахованим, абсолютно правильним. Ми починаємо кроки, які дозволять людям відчути, що ситуація зміниться", - підкреслив Прем’єр-міністр.
 
У цьому контексті Володимир Гройсман зауважив, що за 25 років незалежності мінімальна заробітна плата ніколи не дорівнювала реальному прожитковому мінімуму. Натомість, мінімальна заробітна плата на рівні 3200 грн дорівнює споживчому кошику, що був затверджений Урядом у жовтні.
 
Прем’єр-міністр зазначив, що підвищення мінімальної заробітної плати удвічі позитивно вплине на купівельну спроможність громадян та у тому числі буде стимулювати розвиток економіки, зауважив він. Це також крок до справедливої оплати праці українців.
 
"Ми бачимо детінізацію, ми бачимо, що людині за її працю будуть платити не копійки, а вдвічі більше. Ми бачимо, що ми забезпечимо зростання заробітної плати у бюджетному секторі", - зауважив Володимир Гройсман.
 
Голова Уряду зазначив, що у структурі виробництва інших країн частка заробітної плати у собівартості національного продукту становить не менше 40%. В Україні заробітна плата завжди становила - до 10%.

"Це початок економічного зростання, справедливості при оплаті праці працівників і крок, який при підтримці Парламенту, стане абсолютною реальністю з 1 січня 2017 року", - наголосив він. 

Как можно разнообразить интерьер в доме? Для этого существует множество вариантов. Например, установить вазу с цветами. Поможет правильно создать декор – товары, представленные на http://www.gayane.ru/catalog/items/osnovy-dly-floristiki. Здесь собран огромный каталог основ для флористики.

 
Коментарі (1)
Коля Пухов
07 Листопада 2016 p. 21:33
Ну і кого тепер можна здивувати новим потужним витком знецінення гривні? --------------------------------------------------------------------Трохи з історії нашої незалежної. В Україні у 1992-1996 роках зарплати і пенсії зростали майже кожен місяць удвічи. Уявіть, що середня зарплата на початку 1992 року була 200 крб.,, а наприкінці цього ж року -- 10000 крб ! А у 1995 році середня зарплата вже досягала 8-9 млн. крб.(!) Тоді ми всі були мільйонерами! Правда, квартплата також була 4-5 млн. крб. щомісяця, а хлібина коштувала близько 50000 крб. У 1996 році купонокарбованець обміняли на гривню по курсу: сто тисяч купонокарбованців за одну гривню, і з 1996-го року до 2014-го року гривня знецінилась приблизно у 20 разів. А починаючи з 2014 року швидкість знецінення гривні значно зросла . -----------------------------------------------Знецінюються українські гроші -- лише зовні це виглядає як підвищення цін і тарифів. Інфляція - це тихий грабунок людей владою, оскільки тих грошей-папірців влада може надрукувати скільки завгодно. А ціна грошей вимірюється не кількістю нулів на купюрах, а їх купівельною спроможністю.