ГоловнаКоментаріФінансування ЖКГВ.Гройсман:«Монетизацію субсидій проведемо в декілька етапів. Розпочинаємо 1 січня»

В.Гройсман:«Монетизацію субсидій проведемо в декілька етапів. Розпочинаємо 1 січня»

Монетизація субсидій почнеться вже з 1 січня 2019 року. Загальний обсяг адресної допомоги, передбачений проектом Державного бюджету на 2019 становить 55 млрд грн, що на 4 млрд грн більше нинішнього показника.
Монетизація субсидій розпочнеться вже з 1 січня 2019 року, розповів в інтерв’ю агенції «Укрінформ» Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман.
 
Він нагадав, що загальний обсяг адресної допомоги, передбачений проектом Державного бюджету на 2019 рік, становить 55 млрд грн, що на 4 млрд грн більше цьогорічного показника. 
 
«А саму монетизацію субсидій проведемо в декілька етапів. Розпочинаємо 1 січня. Це дуже серйозний процес, який відбуватиметься уперше. Частині, а це 1 млн 300 тис. домогосподарств, ми вже виплачуємо зекономлені кошти. В середньому вийшло по 600-700 гривень кожному господарству. Наступний етап – переведення усіх на особові рахунки. Саме туди будемо направляти доплату держави за сплату житлово-комунальних послуг, а уже звідти кошти мають потрапляти до теплопостачальників та інших надавачів комунальних послуг», - пояснив Володимир Гройсман.
 
За планом монетизацію потрібно провести до осені 2019 року – до настання наступного опалювального сезону. 
 

«Ми вже створили реєстр субсидій і рухаємося далі. Звісно, бюрократія цьому не сприяє. Але вона ніколи й нічому не сприяє. Це величезний обсяг роботи, і ми з усім впораємось», - запевнив Глава Уряду. 

 
Коментарі (2)
Коля Пухов
01 Листопада 2018 p. 20:51
Субсидії відмінили і люди перестали платить за компослуги.
Коля Пухов
02 Листопада 2018 p. 19:37
"Працездатним хронічно хворим треба звернутися на Комісію..." ------------------------------------------------------По моєму, якщо такий хворий подав Заяву і Декларацію на субсидію , і підтвердив документально свою хворобу, то собес вже без ніяких додаткових заяв має призначати Комісію, якщо вважає це за потрібне.