ГоловнаНовини ЖКГОпалювальний сезон 2018-2019В.Гройсман:«Завдяки проведеній реформі децентралізації місцеві бюджети зросли на 44 млрд грн»

В.Гройсман:«Завдяки проведеній реформі децентралізації місцеві бюджети зросли на 44 млрд грн»

Завдяки проведеній реформі децентралізації місцеві бюджети країни у 2016 році збільшилися на 44 млрд грн порівняно з минулим 2015 роком.
Завдяки проведеній реформі децентралізації місцеві бюджети країни у 2016 році збільшилися на 44 млрд грн порівняно з минулим 2015 роком. Кожного року відбувається зростання кожного місцевого бюджету більше ніж на 50%. Про це сказав Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман, повідомляє прес-служба уряду.
 
"Завдяки проведеній реформі децентралізації місцеві бюджети зросли на 44 млрд гривень, що на 50 відсотків більше, ніж минулого року. Двічі підвищено соціальні стандарти, які зросли на 16,1 відсотка", - сказав він.
 
Також, за словами В.Гройсмана, Україна виконала всі зобов’язання перед Європейським Союзом щодо безвізового режиму.
 
"Також Україна виконала всі зобов’язання перед Європейським Союзом щодо безвізового режиму. Вірю в те, що Угода про асоціацію з ЄС буде повноцінно ратифікована, що дасть додатковий імпульс для поглиблення європейської інтеграції та ефективної реалізації внутрішніх перетворень", - сказав він.
 
Коментарі (0)