ГоловнаНовини ЖКГПодіїВиплата пенсій пенсіонерам-переселенцям поновиться після ідентифікації

Виплата пенсій пенсіонерам-переселенцям поновиться після ідентифікації

Виплата пенсій пенсіонерам - внутрішньо переміщеним особам, які не пройшли ідентифікацію, поновлюється після її проходження
Виплата пенсій пенсіонерам - внутрішньо переміщеним особам, які не пройшли ідентифікацію, поновлюється після її проходження, про це повідомила пресслужба Міністерства соціальної політики, пише "Україна Комунальна".
 
"До 31 березня 2024 р. для пенсіонерів, які стали внутрішньо переміщеними особами до початку повномасштабної війни 24 лютого 2022 р., тривав процес проходження фізичної ідентифікації. Потрібно було підтвердити свою особу в один із зручних способів, онлайн або офлайн. Це необхідно для того, щоб перевірити, чи дійсно кошти від держави отримує саме та особа, якій вони призначені", - йдеться в повідомленні.
 
У березні термін виплати пенсії без проходження ідентифікації - завершився, і частині пенсіонерів, які не вийшли на зв'язок із Пенсійним фондом упродовж дев'яти місяців (з 1 липня 2023 року до 31 березня 2024 року), - пенсійні виплати продовжують нараховуватися, але тимчасово, до моменту проходження ідентифікації, не перераховуються на банківські картки.
 

"Тож звертаємо увагу пенсіонерів, які стали ВПО до 24 лютого 2022 року та не пройшли фізичну ідентифікацію: це можна зробити і зараз. Після проходження ідентифікації виплата пенсії буде продовжена. Пенсія виплачуватиметься з урахуванням коштів за всі місяці, за які людина не отримувала її через непроходження ідентифікації", - ідеться в повідомленні. 

 
Коментарі (0)