ГоловнаНовини ЖКГНовини ЖКГВійськовослужбовці не покинуть захід країни на поталу снігу

Військовослужбовці не покинуть захід країни на поталу снігу

Підрозділи Збройних Сил України продовжують брати активну участь у боротьбі із наслідками різкого погіршення погодних умов у західних областях України.

З 80-го окремого аеромобільного полку Сухопутних військ Збройних Сил України, який дислокується у Львові, було виділено 8 одиниць техніки та групу водіїв для проведення рятувальних робіт на різних ділянках автодоріг Львівщини. Про це «Україні Комунальній» повідомили  у прес-службі Міністерства оборони.

«Зважаючи на те, що снігові опади продовжуються, і ситуація на автошляхах у регіоні погіршується, військовослужбовці Збройних Сил України не залишатимуться осторонь цієї проблеми. Від десантного полку було виділено 8 вантажних автомобілів підвищеної прохідності Урал-4320. Також призначено групу водіїв-військовослужбовців, які мають навички водіння у складних погодних умовах», – повідомив тимчасово виконуючий обов’язки заступника командира полку з виховної роботи майор Ігор Бороздюк.

Зі слів офіцера, особовий склад та техніка будуть розосереджені на найбільш проблемних ділянках автошляхів у Бузькому, Жовківському, Золочівському, Пустомитівському районах області, а також – на об’їзній дорозі міста Львів. Десантники надаватимуть допомогу з евакуації транспортних засобів зі снігових заметів. Адже потужні армійські вантажівки мають колісну формулу 6х6 та значні переваги у прохідності у порівнянні з аналогічними автомобілями.

Також продовжують надавати допомогу органам місцевої влади у ліквідації наслідків стихії військовослужбовці 24-ї окремої механізованої бригади 13-го армійського корпусу. Зокрема, екіпажі важкої інженерної техніки БАТ-2 та МАЗ-537 під керівництвом майора Владислава Веливока упродовж тижня працювали на розчистці автошляхів у Золочівському районі Львівщини. За тиждень, який минув від останнього потужного снігового шторму, вони розчистили близько 200 кілометрів автошляхів на ділянці між населеними пунктами Перемишляни – Чемеринці – Плугів. Також військовослужбовці бригади надали допомогу у відновленні автосполучення з населеними пунктами Поляни, Чижів, Махнівці, Копані, Кругів, Залісся, Галаречинна, Підлисна, Розвади, Білий-Камінь.

«З огляду на те, що погодні умови знову різко погіршуються, наші екіпажі не припинять виконувати доручені ним завдання. Військові продовжуватимуть надавати допомогу органам місцевої влади та комунальним службам, щоби підтримувати дороги у проїжджому стані», – повідомив заступник командира 24 окремої механізованої бригади з виховної роботи майор Денис Сохацький.

Катерина Ляшевська
 
Коментарі (0)