ГоловнаНовини ЖКГОпалювальний сезон 2016-2017В.Кістіон:«Відповідь на час завершення опалювального сезону дадуть погодні умови чи Господь Бог»

ІНФОГРАФІКА:

Весняне зростання пенсій та комуналки. Що швидше?


Доля комуналки в пенсії


Порівняння комунальних тарифів: Україна і США


Наскільки зросте ціна на електроенергію для населення з 1 березня 2017р


Головні досягнення уряду-2016


Як зростання «мінімалки» до 3200 грн вплине на пересічних українців


Норми споживання природного газу


Скільки заплатимо за житло після 1-го липня 2016р.


 

Як виростуть тарифи на ЖКП після подорожчання газу


Тарифи та соцстандарти діючі з 1 травня 2016р


Хто відповідає за якість електропостачання?
Управління багатоквартирним будинком


 
Які лампочки економніші


 
Нові рахунки за газВидобуток сланцевого газу

 
Баланс газу в українських ПСГВартість опалювального сезону 2015-2016


 

Loading...

В.Кістіон:«Відповідь на час завершення опалювального сезону дадуть погодні умови чи Господь Бог»

Опалювальний сезон, згідно відповідного порядку, завершиться, коли протягом трьох дні температура повітря буде вищою восьми градусів за Цельсієм.

 Опалювальний сезон, згідно відповідного порядку, завершиться, коли протягом трьох дні температура повітря буде вищою восьми градусів за Цельсієм. Про це в ефірі Newsone заявив віце-прем'єр-міністр України Володимир Кістіон.

“Відповідь на час завершення опалювального сезону дадуть погодні умови чи Господь Бог. Тому що є відповідний порядок, коли починається опалювальний сезон і коли він закінчується. Якщо температура повітря буде відповідати вимогам припинення опалювального сезону, протягом трьох діб температура буде не нижче плюс вісім, це є підставою завершення опалювального сезону. Це і є критерій термінів опалювального сезону”, — зазначив В.Кістіон.
 
Віце-прем'єр-міністр також розповів, що на сьогодні об’єднана енергетична система України працює стабільно, проте блокування поставок енергетичного вугілля з тимчасово неконтрольованої території може мати непередбачувані наслідки.
 
«На даний час об’єднана енергетична система України працює стабільно, і це завдячуючи тому, що ми прекрасно все розуміли, і підготовку до роботи в осінньо-зимовий період ОЕС розпочали ще в червні 2016 року», - наголосив Володимир Кістіон.
 
Коментарі (0)
Loading...

загрузка...
 
Loading...