Згідно з текстом проекту, програма компенсацій витрат на утеплення в Запоріжжі буде тривати з 2016 року по 2020, та буде здійснюватись у декілька етапів, передає Громадське ТБ Запоріжжя.
першому етапі програми (2016-2017) планується пілотний запуск. Міський бюджет буде компенсувати до 50 відсотків витрат на обладнання та матеріали, використанні при встановленні регуляторів теплового потоку за погодними умовами.
Другим етапом програми планується в 2017 – 2019 роках здійснити компенсації з міського бюджету до 50 відсотків витрат на обладнання та матеріали, використані на встановлення регуляторів теплового потоку за погодними умовами та утеплення під’їздів (вікна та двері).
Третій етап (2018 — 2020) – планується додатково здійснити компенсації до 50 відсотків витрат на обладнання та матеріали, використанні при впровадженні інших заходів з енергозбереження в будинку.
Відшкодування витрат буде здійснюватись на підставі Генерального договору з головним розпорядником коштів.
Обсяг фінансування першого етапу програми складає:
2464696,17 грн (два мільйони чотириста шістдесят чотири тисячі шістсот дев’яносто шість гривень 17 коп.) з міського бюджету м. Запоріжжя. Обсяг фінансування наступних етапів програми Запорізька міська рада приймає окремо, за результатами проведеного звітування про результати пілот – проекту.