ГоловнаКоментаріТарифи ЖКГВ.Музиченко:«У середньому, розмір субсидії по Україні становив 539 грн, а пільги – 418 грн»

В.Музиченко:«У середньому, розмір субсидії по Україні становив 539 грн, а пільги – 418 грн»

Середній розмір субсидії на оплату житлово-комунальних послуг за жовтень становить 539 грн, при цьому розмір пільги – 418 грн.
Середній розмір субсидії на оплату житлово-комунальних послуг за жовтень становить 539 грн, при цьому розмір пільги – 418 грн.
 
Про це заявив заступник Міністра соціальної політики України Віталій Музиченко.
 
«Міністерство соціальної політики планово входить в новий опалювальний сезон. Нарахування пільг та субсидій на оплату житлово-комунальних послуг, незалежно від дати початку опалення домівок, відбувається з 15 жовтня. Уже зараз ми нараховуємо ці види допомоги за жовтень. Якщо говорити в середньому, то розмір субсидії по Україні становив 539 грн, а пільги – 418 грн», – підкреслив Віталій Музиченко.
 
За словами заступника Міністра, тепла погода в Україні дозволить зекономити одержувачам пільг та субсидій: «Зважаючи на те, що нарахування виплат все одно здійснюється з 15 жовтня, а опалення ввімкнули пізніше, люди зможуть зекономити до 200 грн за місяць».
 
Віталій Музиченко підкреслив, що з 1 жовтня в Україні стартувала монетизація пільг: люди отримують ці виплати «живими грошима». З урахуванням механізму монетизації субсидій, яка стартувала на початку 2019 року, в українців з’явиться більше стимулів для економного споживання ресурсів і більше можливостей економії – оскільки зекономлені гроші з пільг та субсидій «можна покласти собі у кишеню».
 
«У проекті бюджету на 2020 рік на програму субсидій закладено близько 47 млрд грн. Цієї суми вистачить на всіх, кому потрібна державна допомога для оплати житлово-комунальних послуг», – резюмував Віталій Музиченко.
 
Коментарі (1)
Коля Пухов
17 Листопада 2019 p. 22:18
Взагалі,багато осіб непенсійного, але вже досить похилого (за 50) віку не мають ні зарплат, ні пенсій: звільнені з попереднього місця роботи у зв"язку з різноманітними "ліквідаціями" держпідприємств; тобто стали безробітними з ініціативи держави і по незалежним від них причинам - і цю  категорію  безробітних  порошенківська  влада (ті самі музиченки)  позбавила  субсидій. А існують ті позбавлені зарплати лише за рахунок своїх сімей.  Адже   знайти нове робоче місце у  країні, яка   тепер   фактично не має виробництва  складно навіть молодим і здоровим...------------------------------------------- То  може  новий  президент  виправить    маразм   попередника?