ГоловнаНовини ЖКГЗаконодавствоВступив у силу закон про збільшення мінімалки до 3,2 тис грн

Вступив у силу закон про збільшення мінімалки до 3,2 тис грн

1 січня, вступив у силу закон, який передбачає зростання мінімальної заробітної плати до 3,2 тис. грн.
1 січня, вступив у силу закон, який передбачає зростання мінімальної заробітної плати до 3,2 тис. грн.
 
Верховна Рада України проголосувала за пропозицію уряду стосовно підняття мінімальної заробітної плати з 1 січня 2017 року до 3,2 тис. грн. Згодом цей документ підписав Президент України Петро Порошенко.
 
"Від села до великого міста ніхто в нашій країні не буде отримувати менше ніж 3200 гривень, - радісно розповів Володимир Гройсман. - Для усіх, хто переживає, що цього не відбудеться, хочу запевнити, що це відбудеться".
 
Прем'єр-міністр наголосив, що Уряд шукав рішення, які б дозволили запровадити в країні мінімальну заробітну плату на рівні реального прожиткового кошику, який він закладає як фактичний на 2017 рік. Відповідний законопроект №5130 Уряд обговорював із профспілками, фракціями та профільним комітетом Парламенту, зазначив Володимир Гройсман.
 
За його словами, підвищення мінімальної заробітної плати удвічі позитивно вплине на стан економіки.
 
"Цей законопроект і підвищення мінімальної заробітної плати приведе до покращення ситуації в економіці країни, збільшення споживання в реальному секторі економіки і створення додаткових робочих місць", - підкреслив Володимир Гройсман. 
 
Заява прем'єр-міністра Володимира Гройсмана викликала масу питань. Як все ж зростання "мінімалки" вплине на пересічних українців, можна побачити в інфографіці від РІА Новини Україна.

  

 
Коментарі (0)